Uzmanīgi! “Viltojums”!!!

Godātie “REBIR” produkcijas lietotāji!

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka iegādājoties rezerves daļas izstrādājumiem ar tirdzniecības marku “REBIR” nesertificētos servisa centros, Jūs varat saskarties ar nekvalitatīvām “līdzīgi” atdarinātām rezerves daļām. Pēdējā laikā, izskatot mūsu klientu sūdzības par rezerves daļu zemo kvalitāti (enkuru, statoru, zobratu, darba vārpstu), kuras iziet no ierindas dažu dienu laikā no to iegādes brīža, mēs esam atklājuši rezerves daļas, kuras izgatavotas bez mūsu “firmas” īpašo prasību ievērošanas, attiecībā uz izgatavošanas tehnoloģiju, izejmateriāliem, detaļu termisko apstrādi u.tt.. Sakarā ar augstāk minēto, rekomendējam Jums iegādāties rezerves daļas un veikt izstrādājumu remontu tikai sertificētajos servisa centros, kuru adreses un kontaktinformāciju Jūs varat atrast mūsu mājas lapā.

Gadījumā, ja rodas jautājumi vai grūtības īstenojot izstrādājumu remontu, vai arī, lai saņemtu kvalificētu konsultāciju, griežaties tuvākajā sertificētajā servisa centrā vai arī rūpnīcas servisa birojā:

Latvija, Rēzekne, RSEZ AS REBIR, servisa biroja vadītājs Jurijs Petrovs, LV-4604, Viļakas 4, t. (371) 646-32-913, servis@rebir.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.