MITEX-2019

Laika periodā no 2019.gada 5. līdz 8.novembrim Maskavā norisinājās 12-tā Starptautiskā instrumentu, iekārtu un tehnoloģiju izstāde MITEX – 2019.
Šīs četras izstādes dienas bija ļoti piesātinātas. Divos CIK “EKSPOCENTR” paviljonos jaunus instrumentus un iekārtas piedāvāja (izstādīja) 558 kompānijas no 21 pasaules valsts.
Savu produkciju, jau pēc izveidojušās tradīcijas, AS “REBIR” demonstrēja kopā ar SIA “REBIR RUS” (Maskava). Šajā gadā mēs piedāvājām savus jauninājumus : perforatorus un skrūvgriežus.

Izstāde MITEX dod iespēju uzzināt par aktualitātēm tirgus attīstībā, kā arī iepazīties ar instrumentu rindas jauninājumiem..
Pirmkārt, tā ir efektīvs darba laukums jaunu klientu piesaistei. Šeit- vienīgajā šāda mēroga nozares pasākumā Krievijā, NVS, Centrālās un Austrumeiropas valstīs- tradicionāli tiekas profesionāli instrumentu piegādātāji un tie, kas to izmanto darbā vai privātājām vajadzībām.
Iespēja atrast sadarbības partnerus ir galvenais iemesls doties uz MITEX gadu no gada, jo izstādes dalībnieku un apmeklētāju skaits nemitīgi aug.
Ļoti piesātināta bija lietišķā ikdienas programma: ekspertu diskusijas, nozares konferences, meistarklases un biznesa tikšanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.